niedziela, 25 marca 2012

I casting już za nami!

TO BYŁ WYJĄTKOWY DZIEŃ!

I casting wyborów Miss Polonia Irlandii 2012 to już historia.
Jak podsumować ten dzień?
Obudziło nas wiosenne słońce. Wiele myśli plątało się po głowie. Towarzyszyły emocje, adrenalina... Obawy rozwiał widok fantastycznych kandydatek, które wniosły dużo luzu i dobrej zabawy. Pokazały swoją pewność siebie. Nie bały się indywidualnych prezentacji, dzielnie odpowiadały na pytania. Udowodniły, że warto!Warto w siebie wierzyć, warto walczyć o marzenia, warto dążyć do celu!
Jesteśmy dumni, że mogliśmy gościć tak piękne i inteligentne dziewczyny. To kolejny dowód na to, że na Zielonej Wyspie, mieszkają naprawdę wyjątkowe Polki.

W pierwszej kolejności pragniemy podziękować wszystkim kandydatkom, które nie przeszły do kolejnego etapu. Dziewczyny mamy nadzieję , że niezależnie od werdyktu będziecie ten dzień, mile wspominać!!!
Serdecznie Was pozdrawiamy, gratulujemy wiary w siebie oraz odwagi. Życzymy Wam wielu sukcesów!!!
Gratulujemy tym kandydatkom, którym szczęście w dniu dzisiejszym dopisało;-)!!!
Dziękujemy wszystkim patronom medialnym oraz sponsorom, którzy byli dzisiaj z nami, w tym ważnym dla nas dniu!!! 
Dziękujemy naszym Gościom w Jury: Beacie Augustyniak, Justynie Mikołajczyk oraz Markowi Wójcikowi.Wielkie ukłony w stronę osoby prowadzącej dzisiejszy casting czyli Tomasza Mazura!!!
Serdeczne podziękowania dla: Joanny Rybki, Viotetty Laskowskiej, Izabeli Barber, Wojciecha Blehma, Macieja Pietuszyńskiego, Nicholasa Ryana- Purcella, Petera Rossitera.
Kolejny casting już 31 marca, wszystkie jeszcze niezdecydowane dziewczyny zachęcamy i zapraszamy, bo naprawdę warto..!
Dajcie sobie szansę! Może miejsce w finale czeka właśnie na Was?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz