ORGANIZATORZY - KONTAKTMagdalena MarciakJestem góralką z pochodzenia, politologiem z wykształcenia oraz znakiem zapytania z charakteru. Lubię poznawać to co nieznane i dążyć do rzeczy, które wydają się nieosiągalne. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński w Krakowie (politologię, specjalizację dziennikarską). Pracowałam na stanowisku dziennikarza w najstarszej lokalnej gazecie w Polsce tj. Gazecie Żywieckiej. W tym okresie współorganizowałam m.in. Wybory Miss Żywiecczyzny 2008. Do swoich największych sukcesów dziennikarskich zaliczam wywiad z Arcyksiężną Marią Krystyną Habsburg.


Elżbieta Dobrzyńska i Włodzimierz Zaworski 
4thfloorforphoto 
o własnej pasji:
"Fotografią zajmujemy się od kilku lat, na początku była to zabawa, która stopniowo przerodziła się w pasję i sposób na życie. Każdego dnia uczymy się nowych rzeczy i zdobywamy doświadczenie. Jesteśmy fotografami indywidualistami, mamy zupełnie inny punkt widzenia, inne charaktery i sposób ekspresji, ale wspólne cele i chęć poznawania łączą nas. Specjalizujemy się w fotografii portretowej i fashion. Stawiamy na niepowtarzalność i ekspresję. Zapraszamy do naszej galerii internetowej pod www.4thFloorForPhoto.com"
Ewa Rendzyniak 
Jestem rodowitą rzeszowianką. Ukończyłam politologię na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Od ponad roku moją największą pasją stał się photo modeling. Uwielbiam cały klimat towarzyszący sesjom zdjęciowym, począwszy od stylizacji, poprzez zdjęcia aż do samego efektu końcowego. Chętnie biorę udział w ciekawych projektach ponieważ to daje mi możliwość poznawania interesujących ludzi. Na początku roku miałam przyjemność pozować do sesji zdjęciowej, promującej kolekcję Ekstrawersja, Irminy Kuźniak- znanej polskiej blogerki i projektantki.
Zapraszam na mój profil:


 


 Magdalena Marciak - magdalena.marciak@gmail.com


 Elżbieta Dobrzyńska - elzbietadobrzynska@o2.pl


 Ewa Rendzyniak - ewa.rendzyniak@gmail.com


 Włodzimierz Zaworski - 4thfloorforphoto@gmail.comNumer kontaktowy:
+353894152490

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz