NASZE FINALISTKI


Dominika Waluś - nr 1

Wiek: 19lat
Wzrost: 165cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 88 - 68 - 96
Miejsce pochodzenia z Polski: Bielsko- Biała (woj. śląskie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Aktualnie studiuję na pierwszym roku ekonomii, na zamiejscowym wydziale z Żyrardowa, w Dublinie.
Zainteresowania: Moje zainteresowania związane są przede wszystkim z reklamą wizualną, którą miałam okazją studiować w szkole gimnazjalnej Sztuk Pięknych im. Juliana Falata w Bielsku Białej. Interesuję się także projektowaniem wnętrz oraz architekturą, która jest jedną z moich pasji. Oprócz tego modą, urodą i zdrowiem, a także sportem tj. piłką nożna, tańcem i muzyką. Interesuję się również aktorstwem. Chciałabym występować jako statystka, najlepiej u boku znanych dublińskich aktorów. W przyszłości planuję założyć własną galerię rysunku. 
Dominika Waluś - nr 1
Dominika Waluś - nr 1

Edyta Piątkowska - nr 2

Wiek: 22 lata
Wzrost: 165cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 83 - 61 - 88
Miejsce pochodzenia z Polski: Radom ( woj. mazowieckie)
Zajęcie ( szkoła/ praca): Studiuję w Prywatnej Wyższej Szkole Ochrony Środowiska w Radomiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Od zawsze interesowałam się turystyką i chciałam podróżować. Bardzo podoba mi się ta uczelnia, ponieważ wszyscy wykładowcy są bardzo wyrozumiali, wspierają mnie i umożliwiają mi naukę mimo tego, że mieszkam w Irlandii. Na tej uczelni można się wiele nauczyć i nabrać nowych doświadczeń. Są tam także liczne wyjazdy oraz targi w celach naukowych i poznawczych, które dodatkowo kształtują wiedzę studentów.
Zainteresowania: Głównie interesuję się podróżowaniem, aktorstwem i fotomodelingiem. Podróżowanie to temat, z którym wiąże się moja nauka w PWSOŚ. Zawsze chciałam zwiedzać nowe kraje, miasta, poznawać nieznane zakątki i inne kultury. Jak na razie udało mi się zobaczyć tylko kilka miejsc, ale mam nadzieję, że w szybkim czasie się to zmieni i uda mi się zobaczyć coś nowego. Jeśli chodzi o aktorstwo to interesuję się aktorami i aktorkami pod względem ich wykonywanej pracy i tego jak zachowują się na planie, np. filmowym, wcielając się w nowe postacie. Sama także brałam czynny udział w produkcjach telewizyjnych, może nie jako aktorka, ale jako statystka i epizodystka. Moją osobę można było zobaczyć, np w serialu "Daleko od noszy" lub u boku Piotra Cyrwusa ( Ryszarda Lubicza) w serialu "Klan". Bardzo chciałabym rozwinąć się w tym kierunku, ale czas pokaże co będzie dalej. Fotomodelingiem interesuję się, ponieważ lubię pozować do zdjęć, czuję się swobodnie przed aparatem, lubię patrzeć na efekty mojej pracy, jak i pracy fotografów. Chciałabym także działać w modelingu, niestety wzrost mi na to nie pozwala. Jednak akceptuję samą siebie i mimo mojego wzrostu nie poddaje się: biorę udział w sesjach zdjęciowych i startuję w różnego rodzaju konkursach. Trzeba walczyć o swoje. Dlaczego zawsze tylko wysokie dziewczyny wygrywają konkursy piękności? Jest przecież milion dziewczyn mojego wzrostu, które są przepiękne, dlaczego one nie mogą dostać szansy? Być może mój udział zachęci inne dziewczyny, do brania udziału w tego rodzaju konkursach i pomoże im uwierzyć w siebie!
Edyta Piątkowska - nr 2
Edyta Piątkowska - nr 2

Klaudia Snopek - nr 3

Wiek:19 lat
Wzrost : 166cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 81 - 67 - 94
Miejsce pochodzenia z Polski : Toruń (woj. kujawsko- pomorskie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Jestem studentką na drugim roku Międzynarodowego Zarządzania Hotelarstwem i Turystyką na IT Tallaght. Oprócz tego pracuję na pół etatu jako asystent sprzedaży, w sklepie z zegarkami.
Zainteresowania: Od zawsze interesowałam się modą i tańcem. Ponadto lubię języki obce. Od ponad roku uczę się języka hiszpańskiego. Bardzo lubię kuchnię włoską, spontaniczne spotkania z przyjaciółmi oraz długie spacery. Moim największym marzeniem jest pracować w sektorze turystycznym i mieć możliwość podróżowania po całym świecie.
Klaudia Snopek - nr 3
Klaudia Snopek - nr 3

Diana Majcher - nr 4

Wiek: 24 lata
Wzrost: 169 cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 87 - 70 - 94
Miejsce pochodzenia z Polski: Nowy Sącz (woj. małopolskie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Obecnie jestem absolwentką III-go, ostatniego, roku na Uniwersytecie GMIT w Galway na wydziale Bachelor of Business in Hotel and Catering Management. Czeka mnie obrona pracy licencjata. Jednak mam zamiar dalej rozwijać swoją wiedzę dlatego planuję kontynuować naukę. Wierzę w to, że umożliwi mi to, znalezienie pracy, w każdej dziedzinie biznesu. Bardzo bym chciała, wykładać rachunkowość lub biznes na uniwersytetach.
Zainteresowania: Moją życiową pasją jest taniec, bez którego nie mogę żyć. Kocham muzykę, która wypełnia każdą chwilę mojego życia. Uwielbiam opiekować się zwierzętami i poświęcać im swój czas, dlatego mam dwa psy oraz kota. Interesują mnie również podróże oraz sport. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki i spotykać się z moimi przyjaciółmi.
Diana Majcher - nr 4
Diana Majcher - nr 4

Oliwia Rusek - nr 5

Wiek: 18lat
Wzrost: 170cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 90 - 70 - 95

Miejsce pochodzenia z Polski: Kraków (woj. małopolskie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Jestem studentką pierwszego roku Międzynarodowego Biznesu i Zarządzania z językiem francuskim na Dublin Institute of Technology (International Business and French).Oprócz tego w weekendy pracuję jako barista.
Zainteresowania: Interesuję się modą, lubię poznawać nowe trendy i tworzyć swój własny image. Oprócz mody, interesuję się wizażem. Ponadto uwielbiam bawić się makijażem. Uważam, że dzięki niemu można podkreślić piękno kobiety. Poza tym lubię podróżować, poznawać inne kultury i uczyć się nowych języków. Płynnie mówię po angielsku, mój francuski jest na poziomie zaawansowanym, a niedawno zaczęłam naukę języka hiszpańskiego. Jednak w planach mam coś trudniejszego, chciałabym nauczyć się języka japońskiego lub arabskiego. Uwielbiam słuchać muzyki, czasem pośpiewać, ale to już bardziej dla siebie. Lubię sport szczególnie pływanie oraz piłkę nożną. Interesuje mnie gotowanie i poznawanie nowych smaków, szczególnie jeżeli chodzi o desery....
Oliwia Rusek - nr 5
Oliwia Rusek - nr 5

Kamila Kostka - nr 6

Wiek: 18 lat
Wzrost: 173cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 93 - 68 - 96
Miejsce pochodzenia z Polski: Jarosław (woj. podkarpackie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Jestem studentką: aktorstwa, muzyki i tańca w Southern Original Collage w Newry oraz wokalistką zespołu "The Frozen Tear". Zespół istnieje od roku i składa się z 5 osób. Obecnie gramy charytatywnie w różnych miastach, zbierając fundusze dla chłopca, który walczy z rakiem. Myślę, że warto to robić, gdyż choroba ta może spotkać, każdego z nas.
Zainteresowania: Przede wszystkim interesują mnie - aktorstwo i muzyka. Fascynuję się także psychologią. Jednak jest ona na drugim planie, gdyż wygrywa serce i miłość do śpiewania, aktorstwa oraz bycia na scenie. Interesuję się także modelingiem. Oprócz tego kocham fashion, zawsze śledzę sezony mody i staram się być na czasie. W wieku 15 lat grałam w zespole siatkówki dziewcząt, drużynowo wygrywając zawody Podkarpacia. Teraz kontynuuje to dla rozrywki i zabawy. Zawsze interesowały mnie inne kultury. Nie mam dużo wolnego czasu, ale gdy tylko znajdę chwilę, to zajmuję się fotografią jako hobby.

Kamila Kostka - nr 6
Kamila Kostka - nr 6

Klaudia Rydz - nr 7

Wiek: 18 lat
Wzrost: 170cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 87 - 63 - 99
Miejsce pochodzenia z Polski: Bystrzyca Kłodzka (woj. dolnośląskie)
Wykonywanie zajęcie ( szkoła/praca): Obecnie uczęszczam do Mount Carmel Secondary School, jestem na przedostatnim roku.
Zainteresowania: Interesuję się modą, filmem i fotografiką. Fascynują mnie podróże, lubię poznawać inne kultury oraz nowych ludzi. Uwielbiam czynnie uprawiać sport. Moimi ulubionymi dyscyplinami są: badminton, pływanie, sporty walki, fitness oraz sporty drużynowe. W przyszłości chciałabym kształcić się w kierunku zarządzania i marketingu, aby zostać Technikiem Organizacji Reklamy. Uważam, że dzięki takiemu wykształceniu mogłabym połączyć swoje zainteresowania z wykonywaną pracą.
Klaudia Rydz - nr 7
Klaudia Rydz - nr 7

Paulina Rajewska - nr 8

Wiek: 21 lat
Wzrost: 173cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 81 - 65 - 86
Miejsce pochodzenia z Polski: Nowy Sącz ( woj.małopolskie)
Wykonywanie zajęcie ( szkoła/praca): Zaraz po egzaminie maturalnym w 2009roku przyjechałam do Irlandii, gdzie już od dłuższego czasu mieszkał mój chłopak oraz trzy siostry. Pomimo przeszkód, w postaci kryzysu ekonomicznego, udało mi się dostać pracę w McDonald's na stanowisku Crew Member. Teraz i ja pytam "czy może frytki do tego?". Przez ostatnie miesiące, uczęszczałam na kurs angielskiego na NUI Maynooth.
Zainteresowanie: Bardzo bym chciała i kolejny rok spędzić na uczelni, by móc się rozwijać, poznawać ludzi i cieszyć się życiem. Choć tak naprawdę wciąż poszukuję pasji, czegoś co mnie poprowadzi przez życie. Złożyłam podanie do Ballyfermot College of Further Education, na kierunek Graphic Design. Dlaczego akurat to? Winić za to muszę mojego chłopaka fotografa, który zaraził mnie "malowaniem światłem", pokazał piękną stronę tego popularnego i często krzywdzonego, gatunku sztuki. Moje podejście do fotografii różni się od tego co uznaje mój chłopak. On fotografuje by udokumentować, wysłowić się, czy przekazać informację. Zaś ja osobiście, jestem przede wszystkim zainteresowana izolowaniem podstawowych form, jakimi są linie, koła, trójkąty czy barwy, w celu stworzenia czegoś pięknego, estetycznego i cieszącego oko. Mam nadzieję, że dostanę się na wybrany kierunek i będę mogła rozwinąć swoje fotograficzne oko oraz inne umiejętności. Poza fotografią lubię spędzać czas relaksując się przy dobrej muzyce z gatunków downtempo czy trip-hop, jak i czytać książki oraz wiadomości na portalach informacyjnych, i nie jest to plotek.pl czy kozaczek a raczej gazeta.pl, onet.pl lub irlandzki journal.ie.

Paulina Rajewska - nr 8
Paulina Rajewska - nr 8

Dominika Kowalska - nr 9

Wiek: 18 lat
Wzrost: 174cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 77 - 60 - 92
Miejsce pochodzenia z Polski: Warszawa ( woj. mazowieckie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Uczęszczam do irlandzkiego liceum Colaiste Lorcain w Co. Kildare. W tym roku piszę maturę, z wielu przedmiotów, między innymi z plastyki i sztuki. Wybieram się do szkoły Carlow Institute of Further Education na kurs, który pomoże mi przygotować portfolio na studia plastyczne.
Zainteresowania: Jestem młodą dziewczyną, pochodzę z Warszawy. Przyjechałam do Irlandii mając 12 lat. Mam na swoim koncie III miejsce w konkursie Nelsona Mandeli w publicznej przemowie oraz wyróżnienie wypracowania z historii mojego dzieciństwa. Interesuję się wszystkim co ma związek ze sztuką m.in. malowaniem, rysowaniem. Moda, modeling, wybieg, praca z fotografem jest czymś co uwielbiam robić. Wiem, że jest to moja pasja. Już od najmłodszych lat czułam, że to jest to! W wieku 15 lat miałam pierwszą sesję zdjęciową. Już wtedy pracowałam z fotografem, fryzjerką i makijażystką. Byłam szczęśliwa z owoców ciężkiej pracy, a opinia fotografa, jedynie utwierdziła mnie, w przekonaniu, że chcę zostać profesjonalną modelką. Od czerwca 2011 postanowiłam znowu sprawdzić swoich sił w tym kierunku. Pojawiła się kolejna sesja. Już po pierwszym zdjęciu wiedziałam, że to jest to co chcę robić na poważnie. Byłam menadżerem sama dla siebie. Szukałam castingów, sesji, pokazów i znalazłam ich sporo. Dzięki temu mogłam sprawdzić swoje możliwości. Pomogła mi w tym również moja mama, która zawsze mnie wspiera i jest ze mną w każdej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona i dumna, że zaszłam już tak daleko. Zawsze pracuję bardzo ciężko i staram się dawać z siebie nawet 120%. Modeling i konkurs Miss Polonia Irlandii, nie jest dla mnie tylko przygodą. Jest to niesamowite doświadczenie, które mam nadzieję, pomoże mi w realizowaniu moich przyszłych projektów, a także w spełnieniu moich marzeń.
Dominika Kowalska - nr 9
Dominika Kowalska - nr 9

Claudia Kos - nr 10

Wiek: 18lat
Wzrost: 173cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 86 - 64 - 95
Miejsce pochodzenia z Polski: Płock (woj. mazowieckie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Aktualnie uczęszczam do szanowanego liceum w Dublinie. Szkołę tą w roku 1964 założyły zakonnice. Mamy wspaniałych nauczycieli, którzy pozwalają nam dostosować program nauczania do naszych zainteresowań. Lubię się uczyć i poznawać to co nowe. Najbardziej interesuje mnie biologia i sztuka. Równolegle ze szkołą irlandzką, kontynuuje naukę w polskiej szkole, co bardzo mnie wzbogaca i pielęgnuje we mnie poczucie polskości na obczyźnie.
Zainteresowania: Interesuje mnie prawie wszystko lecz już na tym etapie życia musiałam wybrać te pasje, które dają mi najwięcej szczęścia i spełnienia. Moim głównym zainteresowaniem jest tenis ziemny. Natomiast drugim, bardzo ważnym dla mnie hobby jest rysunek dlatego czasami też maluję. Z tą pasją wiążę również projektowanie mody. Codzienne życie nie pozwala mi na spełnienie marzeń związanych z podróżami. Mimo to zgadzam się z powiedzeniem, że podróże kształcą i że każda podróż zachęca do kolejnej. Przygody z nimi związane, poznawanie nowych miejsc, kultur i ludzi jest niczym czytanie dobrej książki, w której to my jesteśmy głównymi bohaterami.
Claudia Kos - nr 10
Claudia Kos - nr 10

Karolina Wypych - nr 11

Wiek: 26 lat
Wzrost: 174 cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 85 - 65 - 95
Miejsce pochodzenia z Polski: Głogów (woj. dolnośląskie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Pracuję jako zastępca kierownika w sklepach Sunglass Hut St. Green oraz Sunglass Hut Jervis. Ukończyłam Politologię na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Turystykę i Rekreację, w Wyższej Szkole Ekonomiczno - Turystycznej w Szczecinie. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku Zarządzanie Strategiczne, w Dublin Institute of Technology.
Zainteresowania: Swój czas wolny lubię spędzać w sposób aktywny podróżując oraz uprawiając sporty. Jednakże moją największą pasją są zdecydowanie podróże, które wprowadzają w moje życie wiele pozytywnych wartości. W podróżach najbardziej cenie możliwość spoglądania na świat z różnych perspektyw, poznawanie nowych kultur oraz ludzi. Wolne chwile, które pozostają mi poza praca, szkołą oraz podróżami, najchętniej spędzam z rodziną oraz przyjaciółmi.
Karolina Wypych - nr 11
Karolina Wypych - nr 11

Kamila Moraczewska - nr 12

Wiek: 26 lat
Wzrost: 178 cm
Wymiary ( biust - talia - biodra) : 86 - 64 - 89
Miejsce pochodzenia z Polski: Kcynia, niedaleko Bydgoszczy (woj. kujawsko- pomorskie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): Pracuję jako modelka w Morgan The Agency w Dublinie. Otwieram również własną mystery shopping firmę- zajmującą się sprawdzaniem jakości serwisu, usług i posiłków, w restauracjach oraz barach z jedzeniem.
Zainteresowania: W wolnych chwilach lubię podróżować, poznawać nowych ludzi oraz tańczyć. Interesuje się modą, hipnozą, samodoskonaleniem oraz siłą własnego umysłu poprzez pozytywne myślenie. Bardzo lubię czytać książki związane z tym tematem.
Kamila Moraczewska - nr 12
Kamila Moraczewska - nr 12

Kamila Kowalewska - nr 13

Wiek: 20 lat
Wzrost: 179 cm
Wymiary ( biust - talia - biodra): 86 - 69 - 105
Miejsce pochodzenia z Polski: Słupsk (woj. pomorskie)
Zajęcie ( praca/ szkoła): We wrześniu chciałabym rozpocząć naukę w zakresie odnowy biologicznej, gdyż interesuje mnie temat zdrowia i urody. Są to dwa czynniki, które przekładają się na dobre samopoczucie ludzi. Uważam, że ten kierunek pozwoli mi na realizacje i rozwijanie moich zainteresowań, czyli zagadnień związanych z modą oraz dbałością o wygląd fizyczny.
Zainteresowania: Do moich zainteresowań mogę zaliczyć oglądanie filmów, a szczególnie horrorów przy których dostaję gęsiej skórki. Uwielbiam także czytać książki psychologiczne, które pomagają mi zrozumieć ludzi i poznać prawa rządzące naszym zachowaniem. Jestem osobą energiczną, która swój wolny czas poświęca na uprawianie sportu. Staram się być wszechstronną osobą, która nie oddaje się tylko jednej pasji.
Kamila Kowalewska - nr 13
Kamila Kowalewska - nr 13

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz