PATRONI MEDIALNI

To najstarsza polska audycja radiowa na Zielonej Wyspie. Autorską audycję Jacka Jaszczyka od blisko sześciu lat, można usłyszeć w co drugą niedzielę na antenie 103,2 Dublin City FM. "120 Na Godzinę", jest audycją skierowaną przede wszystkim do polskich słuchaczy mieszkających w Dublinie, hrabstwie Dublin a dzięki możliwości słuchania radia w internecie, również do słuchaczy na całej Wyspie oraz licznych słuchaczy m.in. również w Polsce. Audycja oprócz poruszania tematu sytuacji Polaków w Irlandii, jest przede wszystkim programem prowadzonym ze sporą dawką dowcipu i mikrofonowego uśmiechu z całym mnóstwem najlepszej, pozytywnej radiowej energii w sprawdzonym radiowym rytmie. Na słuchaczy czekają zawsze tematy lokalne, tematy dotyczące życia Polonii na Zielonej Wyspie, goście w antenie, informacje z Zielonej Wyspy, przegląd polonijnej prasy w otoczeniu wielu atrakcji, niespodzianek, licznych konkursów z nagrodami oraz najlepszej polskiej muzyki. Audycja od samego początku aktywnie uczestniczy w życiu rodaków w Dublinie, w Irlandii, wspierając liczne imprezy organizowane dla Polonii jak również koncerty, eventy, projekty oraz całe mnóstwo najróżniejszych wydarzeń kulturalnych, będąc zawsze blisko Polonii!Więcej o audycji: http://www.irlandia24.com/radio lub http://www.facebook.com/120NaGodzine
Magazyn Polski Express, od momentu powstania w roku 2006, kreowany był jako marka, dla której jakość i profesjonalizm wyznaczały kierunek naszej działalności. Przez lata funkcjonowaliśmy jako bezpłatny magazyn opinii, zaś w ostatnich latach - idąc z duchem czasu - przekształciliśmy się w medium internetowe.
Dziś, dzięki wsparciu naszych grantodawców, mamy przyjemność zaprezentować NOWĄ odsłonę platformy www.PolskiExpress.ie. Mamy nadzieję, że dołączycie do grona naszych sprawdzonych użytkowników!
Polski Express to m.in.: codziennie aktualizowane informacje, recenzje i zapowiedzi ciekawych wydarzeń * autorskie komentarze, felietony oraz wywiady * profesjonalna redakcja i dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem, znający kulisy życia w Irlandii * zintegrowana strategia social media * platforma przyjazna użytkownikom mobilnym, korzystającym ze smart-phones * tekst, audio, video, podcasty * ogłoszenia i porady * przydatne adresy i serwisy informacyjne (biznes, praca, Wybory 2011 itp.) * sprawdzeni partnerzy. Dołącz do nas na Fecebooku (link: https://www.facebook.com/PolskiExpress

Magazyn Kontury jest głównym elementem powstającego wokół niego Centrum Rozrywki Kulturalnej. W piśmie prezentować będziemy najlepsze opowiadania, znakomitą poezję i szczyptę
interesującej publicystyki, przedstawimy też twórców, utwory i wydarzenia które zwróciły naszą uwagę. Płyta dołączana do magazynu będzie zawierać muzykę, grafikę, multimedia, w tym gry dla najmłodszych.
Ważnym elementem Konturów są portal (www.kontury.net} oraz profil na Facebooku, dzięki którym możemy codziennie docierać do naszych odbiorców z nowymi informacjami.
Kontury chcą promować polskich twórców (także tych na emigracji), dlatego prócz promocji na naszych platformach będziemy też wydawać książki oraz płyty muzyczne.
Pierwszą książką naszego wydawnictwa będzie tomik poezji Tomasza Wybranowskiego „Nocne czuwanie”, który jak i pierwszy numer pisma, ukaże się w marcu bieżącego roku.
Wszystkich zapraszamy na nasze strony, a twórców wszelkich gatunków sztuki zachęcamy do współpracy.

Portal informacyjno – społecznościowy Irlandia24.com jest młodym, ale bardzo szybko rozwijającym się serwisem internetowym dla Polaków w Irlandii.
Irlandia24 istnieje niespełna rok, a już zyskała sobie rzesze fanów w całej Irlandii.
Podstawowym zadaniem portalu jest codzienne przekazywanie najważniejszych informacji dotyczących Polaków na wyspie. Wszystkie informacje o wydarzeniach, spotkaniach, uroczystościach czy koncertach można znaleźć na Irlandia24.com
Portal także w swoim założeniu ma pomagać w rozwoju Polskim przedsiębiorcą w Irlandii, dlatego stworzyliśmy bezpłatny dział OGŁOSZENIA i KATALOG FIRM, gdzie bez konieczności rejestracji można bez żadnych opłat zareklamować swój biznes.
Zakładki Kino, Kuchnia24, Blog Wyspiarza, Reporter24, Forum i wiele innych spajają w całość prawdziwy obraz portalu dla Polaków w Irlandii.
Irlandia24 jest dumnym partnerem medialnym Miss Polonia w Irlandii.
www.irlandia24.com to portal dla każdego Polaka na Zielonej Wyspie.
Czym jest Radio Wnet?
Radio Wnet, to dynamicznie rozwijające się w Internecie nowe medium, dzięki któremu wszyscy ci, którzy chcą coś przekazać światu, mogą publikować swoje materiały, ale jednocześnie mogą też posłuchać mistrzów radiowych, takich jak Grzegorz Wasowski, Krzysztof Skowroński, Piotr Gociek czy Wojciech Cejrowski. Radio Wnet to część nowoczesnego społeczeństwa WEB 2.0, to multimedialny portal społecznościowy, symbioza redakcji ze społecz-nością. W tygodniu redakcja Radia Wnet przygotowuje i prowadzi poranki, których na żywo można słuchać na portalu, na falach Radia Warszawa, Radia Nadzieja (Łomża) i Radia Fiat (Częstochowa).Na antenie gościli właściwie wszyscy politycy z pierwszych stron gazet: Lech Wałęsa, Jarosław Kaczyński, Józef Oleksy itd.

Radio Wnet to poza profesjonalną redakcją zespół ludzi, którzy w ramach tzw. Wolnej Anteny tworzą własne programy nadawane na żywo w Internecie.

Są wśród nich m.in.: Krzysztof Mika, Milo Kurtis i Wowo Bielicki.


 www.mir.info.pl


Magazyn Informacyjno Rozrywkowy ''MIR'',  to polski, bezpłatny miesięcznik wydawany od ponad dwóch lat w nakładzie 5000 egzemplarzy, dostępny na terenie całej Irlandii.
Stawiamy na jakość w najmniejszych detalach, dlatego nasz magazyn drukowany jest na błyszczącym papierze kredowym o odpowiedniej gramaturze, przyciąga uwagę  nowoczesnym designem oraz żywą kolorystyką.
Co miesiąc każdy wymagający czytelnik znajdzie w MIR coś dla siebie: ''W obie strony'' to publicystyka na najwyższym poziomie, ''Przybornik'' to rzetelne informacje dotyczące życia oraz pracy w Irlandii, ‘’Kultura Cafe’’ – czyli rozrywka, wydarzenia, czytelnia.
Zespół redakcyjny to grupa profesjonalistów lubiących dobrą zabawę oraz wyzwania, angażująca się całym sercem w życie kulturalne Irlandii. Pod naszym patronatem odbyło się wiele imprez takich jak występy Kasi Kowalskiej, Hey, Kultu, Czarka Pazury i wiele innych.
Portal internetowy KURIER365.PL porusza zagadnienia z życia społeczno-gospodarczego. Tworzymy serwis w oparciu o to, co nam wydaje się interesujące oraz o to, czego oczekują od nas nasi czytelnicy. Nasza dewiza to „Trochę wszystkiego, całe życie”.
Prezentujemy informacje gospodarcze, branżowe, raporty i wypowiedzi ekspertów. Publikujemy teksty biznesowe, wywiady z przedsiębiorcami i relacje z wydarzeń, które powstają we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą. Zajmujemy się też tematyką kulturalną i lokalną, aby pełniej zobrazować odbiorcom otaczającą rzeczywistość. Przyglądamy się zdarzeniom współczesnym i dawnym w Warszawie i okolicy. Podróżujemy po całym świecie - prezentujemy miejsca warte odwiedzenia, ludzi w nich mieszkających, ich kulturę i zwyczaje. Zamieszczamy reportaże przygotowywane m. in. przez dziennikarzy podróżników ze Stowarzyszenia „Globtroter”, które jest partnerem naszego portalu.

Serwis Społeczności Polskiej w Limerick istnieje od lutego 2008 roku. W skład Serwisu wchodzi forum, które wirtualnie skupia polską społeczność w Limerick.

CzerwoneDywany.pl to portal poświęcony modzie, w którym publikujemy informacje o kreacjach gwiazd na najważniejszych imprezach polskich i zagranicznych. Pokazujemy wpadki modowe gwiazd i najpiękniejsze stylizacje. Publikujemy najświeższe informacje z dziedziny mody, trendy i plotki modowe. Relacjonujemy też pokazy kolekcji polskich i zagranicznych projektantów, zarówno linie ready-to-wear, jak i kolekcje haute couture. Współpracujemy z ponad 60. zagranicznymi agencjami fotograficznymi i 450 polskimi fotografami. Założycielem portalu jest Polska Agencja Fotografów FORUM, która zapewnia dostęp do zdjęć polskich fotografów specjalizujących się w dziedzinie mody, a także z wielu zagranicznych agencji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz